Катарина Грујиќ повторно “сингл”

Please follow and like us:
Pin Share

Иако изгледаше дека е среќна во љубовта, пејачката раскинала со момчето за кое не сака лошо да зборува.

Една од најатрактивните пејачки на домашната сцена, Катарина Грујиќ неодамна ја раскинала врската со Никола и тоа поради љубомора.

Каќа со Никола била осум месеци, а раскинувањето се случило изненадно. Таа долго време се обидуваше својот партнер да го крие од очите на јавноста, но кога медиумите го дознаа неговиот идентитет, Грујиќ почна да споделува фотографии на социјалните мрежи.

„Каќа се уште не може да најде човек кој ќе ја подржи во се. Таа не знае да препознае вистински маж“.-изјави пријателка на Катарина.

Пејачката потврди дека раскинала со момчето, а како причина ја наведе љубомората.

„Не сакам да зборувам лошо за човекот со кој бев, тоа значи дека зборувам лошо за себе. На Никола и мене ни беше убаво и навистина мислев дека тоа е човек кој може да ме следи, но дефинитивно сум погрешила. На почеток се беше добро и имаше многу разбирање, но, подоцна се промени. Немавме излез и одлучивме да ја прекинеме врската. Љубомората е страшна работа и јас бегам од неа“.-вели Катарина.

Please follow and like us:
Pin Share