Уште една наша фолкерка се соблече гола

Please follow and like us:
Pin Share

Прилепската фолк пејачка Сања Ристеска објави фотка на која е целосно гола ,сликата е направена во Скопски хотел ,а кој ја сликал Сања останува мистерија .

Please follow and like us:
Pin Share