Македонската естрада со сочувство до семејствата на загинатите во страшната сообраќајна несреќа

February 14, 2019 естрадаплус 0

Веста за тешката сообраќајна несреќа која вчера се случи на автопатот Скопје-Тетово предизвика реакции од бројни познати личности кои го изразија своето сочувство преку социјалните […]