По излегувањето од психијатриската болница, Селена Гомез се огласи на социјалните мрежи

January 17, 2019 Martin Petrevski 0

Откако доживеа нервен слом, Селена Гомез потполно се повлече од јавноста. Иако претходната недела излезе од психијатриска болница, младата пејачката дури сега се врати на […]

Ѕвездата го прифати предизвикот, но никој не го позна : Препознавате ли кој e?

January 17, 2019 Martin Petrevski 0

На социјалните мрежи има нова играчка. Најпопуларната и најраспространетата од нив – „Фејсбук“ на своите корисници им понуди нов предизвик: постирај фотографија како изгледаш денес […]