(Видео) Џеј Ло танцува во пижами за Божик

Please follow and like us:
Pin Share

Момчето на Џенифер Лопез, поранешниот безбол играч Алекс Родригез, објави снимка на Инстаграм на која Џеј Ло танцува во пижами околу накитениот камин и подготвените подароци.

Познатата пејачка и актерка овие денови има причина за славење бидејќи нејзиниот нов филм од неодамна се прикажува во кината низ целиот свет. Таа исто така објави ново видео во кое е нејзината ќерка Ема, а освен тоа, Божик шири љубов и ги поврзува семејствата, така што Џеј Ло и Алекс уживаа заедно на големиот ден.

„Кога е Божик во прашање, таа е сè уште дете. Среќен Божик на сите“, напиша Алекс за неговата поубава половина.

Please follow and like us:
Pin Share