Сопругата на Харис Џиновиќ со деколте од „милион долари“

Please follow and like us:
Pin Share

Харис Џиновиќ одржа концерт пред преполниот Сава центар, но ѕвездата на вечерта беше Мелина, а видете и зошто.

Традиционалниот  новогодишен концерт на познатиот музичар се одржа пред бројната публика и познати гости со Сава центарот, а во првиот ред меѓу публиката беше неговата најголема поддршка, сопругата Мелина.

Во оваа пригода Мелина заблеска и одлучи да носи тесен фустан во пепито дезен со длабоко деколте. Овој фустан, Мелина го комбинираше со црни чевли и чанта, па остана верна на нејзината фризура, која не се менува поради желбата на Харис, таа секогаш да има иста боја и должина на косата.

Инаку, Мелина е позната дизајнерка чии модели често ги носат светски познатите ѕвезди.

Please follow and like us:
Pin Share