Анастасија Ражнатовиќ нема да го издржува партнерот

Please follow and like us:
Pin Share

Младата наследничка на фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, се најде на насловната страница на српскиот магазин „Стори“. Анастасија си ја отвори душата и раскажа дека никогаш не би го издржувала партнерот од свои финансиски средства.

Покрај тоа, таа откри дека одлично се согласува со снаата Богдана и дека ужива да пие кафе заедно со неа.

-Мислам дека секоја жена треба да се труди да биде независна. Немам намера да живеам чекајќи од партнерот да ми дава џепарлак. А и не сакам покрај себе да имам партнер што ќе го финансирам јас. Важно ми е и двајцата да бидеме успешни и изградени во својата кариера, а кога е така, тогаш ниту една страна не е незадоволство, вели Анастасија, а кога ја прашаа за сопругата на нејзиниот брат Вељко, таа вели:

–Богдана е прекрасна девојка и многу ја сакам. Целосно се вклопи во нашето семејство и имам чувство како отсекогаш да била тука. Поголемиот дел од времето го поминува со Вељко, бидејќи буквално се неразделни. Но, секогаш кога не се заедно, сакаме да испиеме кафе и да си поприкажеме, раскажа Анастасија за „Стори“.

Инаку, Анастасија периодов ужива во Швајцарија заедно со своето момче Ѓорѓе Куљиќ.

Please follow and like us:
Pin Share