Неда Украден се соблече во 68-та година

Please follow and like us:
Pin Share
Неда Украден одлучи да избега од студот и мразот и замина на Малдивите да ужива на сонцето што силно грее.

Таа на својот инстаграм профил објави фотографија на која позира во костим за капење. Иако има полни 68 години, пејачката изгледа одлично.

Please follow and like us:
Pin Share