Ексклузивно видео : Аца Лукас и Соња фатени заедно на аеродром

Please follow and like us:
Pin Share

Претходната недела во медиумите во регионот се пишуваше дека Аца Лукас се смирил со неговата поранешна сопруга Соња Вуксановиќ. Екипа на српски портал го снимиле Лукас како пристигнува на белградскиот аеродром заедно со Соња Вуксановиќ со која бил на романтично патување.

За потсетување, Аца и Соња својата врска ја започнаа во 2008 година, се венчаа во 2010, а во 2011 година ја добија ќерката Викторија.

Се разделија во 2018 година, но официјално никогаш не се разведоа. Пред неколку дена во медиумите се појавија вести дека тие повторно се заедно и дека новогодишните празници ги поминале заедно.

Како што пренесуваат српските медиуми, Соња и Аца биле на романтично патување за да ја освежат врската.

„По смирувањето, Аца и Соња одлучија да отидат некаде заедно да се одморат од сите. По враќањето на аеродром, се обидоа да се сокријат кога ги видоа папараците и беа збунети што се случува“ вели извор.

Ексклузивното видео погледнете го на следниот линк:

https://www.telegraf.rs/jetset/vesti-jetset/3024982-ekskluzivno-prvi-zajednicki-snimak-sonje-i-lukasa-nakon-pomirenja-bili-na-romanticnom-putovanju-pa-na-aerodromu-pokusali-da-se-sakriju-video

Please follow and like us:
Pin Share