Чуктераш згодна како никогаш досега

Please follow and like us:
Pin Share

Славица Чуктераш немаме прилика често да ја видиме во провокативни изданија. По долгата музичка пауза таа повторно се врати на музичката сцена со три нови песни.

А судејќи по фотографиите на социјалните мрежи пејачката никогаш не изгледала попровокативно.

Славица на својот „Инстаграм“ објави фотографии во син фустан и го покажа нејзиното згодно тело.

 

Please follow and like us:
Pin Share