Лепа Брена „одлета“ за Австралија во вистински луксуз

Please follow and like us:
Pin Share

Популарната Лепа Брена замина на својата турнеја во Австралија, и тоа во стил на вистинска дива.

Имено, пејачката сподели фотографија на Инстаграм со која покажа во каков луксуз ужива за време на летот.

 

Please follow and like us:
Pin Share