Емина Јаховиќ ја сподели загубата со своите фанови

Please follow and like us:
Pin Share

Бабата на Емина Јаховиќ почина, а таа на своите фанови им ја сподели болката, со емотивна порака.

Пејачката не ја крие тагата поради загубата на близок член од семејството. Таа на Инстаграм сподели фотографија од својата баба, па со емотивни зборови се прости од неа.

“Сега имам ангел чувар во рајот, мојата драга баба. Ќе ни недостасуваш. Почивај во мир”, напиша Емина на фотографијата.

Please follow and like us:
Pin Share