ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ Е СТРАВ И ТРЕПЕТ ВО ЛОС АНЏЕЛЕС

Please follow and like us:
Pin Share

Голем број од фановите на Џенифер Лопез на социјалните мрежи пишуваат дека се исплашиле од стомачните мускули на пејачката кога прв пат ги виделе фотографиите од неа како стои пред теретана по завршениот тренинг.

Латино пејачката вели дека ја обожава теретаната. Не пропушта слободен момент да ја посети теретаната каде што таа работи на тоа своето тело да го задржи во совршена состојба.

Овој пат Лопез беше фотографирана од папараците на излегување од теретана во Лос Анџелес. Пејачката била спортски облечена, а на себе имала само тесни хеланки.

Please follow and like us:
Pin Share