Цеца снимена во тајна посета со Саша Поповиќ пред официјалната објава дека е дел од жирито на Звездите на Гранд (ФОТО)

September 3, 2021 естрадаплус 0

Цеца Ражнатовиќ е снимена за време на тајната посета со Саша Поповиќ на Безаниска коса, два дена пред Гранд да испрати официјална објава дека се […]

Ѓоковиќ збyнeт: Aкo нe e вakциниpaн, мoжe дa ocтaнe бeз тpoфej нa УC Oпeн…

September 3, 2021 естрадаплус 0

Познатиот американски новинар Бен Ротенберг одново испрати провокација кон првиот светски рекет Новак Ѓоковиќ. Откажувањето на Олга Даниловиќ беше причина за зборовите упатени кон српскиот […]

Пинк: Не е во ред 13 годишно девојче да позира во бикини, А НЕЈЗИНАТА МАЈКА ДА ЈА СЛИКА

September 2, 2021 естрадаплус 0

Пејачката Пинк ја критикуваше младата Јутјуб ѕвезда Пајпер Ракел и ги обвини родителите на девојчето дека ја искористуваат „објавувајќи видеа од тинејџерка во бикини и […]

Една од најпознатите српски пејачки е Албанка! Кога покажа три прста – започна брутален напар врз неа!

September 2, 2021 естрадаплус 0

Популарната пејачка една доцна ноќ одлучила да одговори на прашањата на своите следббеници на социјалната мрежа Инстаграм, а не ни замислувала каква лавина од коментари […]

Фолкерката на настап под шатор влетала со буба! И не и е прв пат, еднаш дошла и со шлепер

September 2, 2021 естрадаплус 0

На фолкерката Станојка Митровиќ или во соседството попозната како Ќана веќе очигледно и стана пракса на свадба, како изненадување да „влетува“ со превозни средства. По […]