Саша Ковачевиќ со концерт во Охрид,предгрупа “Jack Daniel & Story Band”

Please follow and like us:
Pin Share

Концертен спектакл е закажан и веќе на големо најавен ова лето, поточно за 5ти Август и тоа во Охрид на плажата Горица 3 или по позната како плажа Немо. На најавениот спектакл настапуваат едни од нашите најпознати бендови, а тоа се момците и познатиот Македонски срцекршач пеач “Jack Daniel & Story Band” од Скопје, а како ѕвезда на вечерта е закажан познатиот балкански хитмејкер Саша Ковачевиќ. Евент Груп во соработка со менаџерскиот тим на Big Beng Crew се задолжени за промоциите и пијалоците како и за продажба на картите, па можете да резервирате на следните контакт броеви: – 076 954 888 📞 – 070 302 198 📞 Ве очекуваме на досега невидена журка!!!

Please follow and like us:
Pin Share