Наташа Беквалац откри дека добила извинување од мажите кои ја повредиле, а Јелена Карлеуша и порача: „Јас не добив, па се „фрлив“ на шопинг!“

August 30, 2021 естрадаплус 0

Ми се расчистува и моето минато. Некои мажи кои многу ме повредија се јавија и ми рекоа извини … Или напишаа. Претпоставувам дека сетоо тоа […]

Сите и замеруваат дека заборавила од каде доаѓа – Лепа Брена продаде се што имаше во Брчко, а сега се врати после 15 години

August 30, 2021 естрадаплус 0

рпската пејачка Лепа Брена по потекло е од Брчко, но неодамна нејзините соседи откриле дека таму не доаѓа со години. Пејачката по смртта на својата […]

Љубеа ист маж – Никогаш нема да погодите кој бизнисмен ги поврзува Ана Николиќ, Николина Пишек и Билјана Обрадовиќ

August 30, 2021 естрадаплус 0

Бившиот дечко на Ана Николиќ, познатиот бизнисмен Матија Чорковиќ кој има постојана адреса на живеење во Берлин, покрај пејачката беше во врска со уште две […]

Направиле ДНК тест од шала, па научија СТРАШНА ВИСТИНА: Сопругата му објасни на својот сопруг дека не го изневерила, а еве како дошло до тоа! (ФОТО)

August 29, 2021 естрадаплус 0

Двојката, Дона и Венус Johnsonонсон од Јута, одлучија да купат домашен ДНК тест за да се забавуваат, меѓутоа, не се шегуваа кога ги видоа резултатите. […]