“Црешово топче” наскоро со промоција на вториот спот за песната “Една Марија”

March 28, 2019 естрадаплус 0

Неодамна крушевската група “Црешово топче” го промовираа своето прво музичко дело “Фанки 9-ка” за кое снимија и видео запис во соработка со ИН продукција. инструменталката […]