Анастасија Ражнатовиќ модна икона на париските улици

Please follow and like us:
Pin Share

Наследничката на Цеца Ражнатовиќ, младата Анастасија замина во Париз каде што во моментов ужива.

Таа посети неколку туристички атракции и знаменитости на француската престолнина, а своите следбеници на „Инстаграм“ ги известува како си поминува во омилениот град на пејачката.

Дека навистина ужива во оваа метропола сведочат и фотографиите кои пејачката ги сподели на социјалните мрежи, а многу нејзини следбеници и дадоа позитивни коментари на сметка на нејзиниот изглед.

Please follow and like us:
Pin Share