Аца Лукас и се врати на поранешната сопруга Соња

Please follow and like us:
Pin Share

 

Аца Лукас и неговата поранешна сопруга Соња Вуксановиќ се повторно заедно, ексклузивно пренесува српскиот портал „Курир“.

Пејачот и мајката на неговата најмлада ќерка Викторија се смириле пред неколку месеци, но се кријат од јавноста.

Парот избегнува да се појавува на градските случувања каде се присутни медиумите, но заедно со пријатели го прославиле Божиќ во еден ресторан.

Please follow and like us:
Pin Share