Бијонсе во прекрасно одело на Prabal Gurung!

Please follow and like us:
Pin Share

Дека е личност со самодоверба, тоа Бијонсе редовно го демонстрира на својот Инстаграм профил. Најновите фотографии на Бијонсе ги покажуваат моќта и стилот, својствено на најголемите ѕвезди.

Суперѕвездата меѓу пејачките одбра сив костум со ситно пепито дезен од колекцијата Prabal Gurung за есен/зима 2018/19 година. Капутот во темно портокалова нијанса е од Self Portrait, а Бијонсе само лежерно го префрлила преку рамената, токму така, како им доликува на дивите.

Please follow and like us:
Pin Share