Фолкерката Сани до колешките: Во ред е што ги покажувате градите, ама малку и да запеевте

October 20, 2018 естрадаплус 0

Една од најзгодните фолкерки на ммакедонската естрада, Сања Сани Гроздановска, покрај својот глас и стас, меѓуостанатото е позната и по својот провокативен начин на облекување.

Пејачката одби да настапува на полувремето на Superbowl во знак на поддршка на Колин Каперник

October 20, 2018 естрадаплус 0

Управата на американската фудбалска лига NFL одби да ги коментира наводите дека пејачката Ријана одби да настапува на полувремето на Супербоул во знак на поддршка […]