Џеј Ло направи хаос во Лас Вегас

Please follow and like us:
Pin Share

Џеј Ло повторно со секси сценски настап на концертите. Медиумите пренесуваат дека стандарна влезница за нејзина претстава чини 119 долари, а со масичка во првиот ред пред сцената, дури 525 долари по лице.

Џенифер Лопез направи хаос во Лас Вегас, нејзините разголени музичко-сценски настапи се прераскажуваат со денови.
Пејачката продолжи со серијата концерти, а секси облеката која американската ѕвезда ја носи остава без здив. Иако Џеј Ло често може да се види во секси изданија, таа сепак успеа повторно да ги излуди мажите.

И кога ќе ја погледнете на снимката разголената Џеј Ло во Лас Вегас…Јасно е зошто нејзините претстави привлекуваат толкаво внимание.

Ако сакате да ја видите Џеј Ло на концерт, тоа ќе ве чини 119 долари колку што чини стандардната влезница за нејзините претстави во Планет Холивуд. Но, ако посакате сето тоа да го гледате одблизу, ќе ве чини многу повеќе… Дури цели 525 долари по лице, со масичка во првиот ред пред сцената.

 

Please follow and like us:
Pin Share