Детска радост на снегот и за Лепа Брена

Please follow and like us:
Pin Share

Детска радост на снегот и за Лепа Брена. Таа објави фотографии на социјалните мрежи преку кои покажа како ужива во зимската приказна.

Фолк ѕвездата Лепа Брена ужива во зимската приказна. Таа објави фотографии кои станаа хит на социјалните мрежи, а српските медиуми пишуваат „Брена како мало дете се радува на снегот“ .

На прашањето што ќе ја згрее кога ќе влезе дома, Брена низ насмевка рекла: камин! Таа под фотографиите на социјалните мрежи напишала: Кој уште се плаши од снегот“ ?!

 

Please follow and like us:
Pin Share