Дара Бубамара повторно во сексапилно издание

Please follow and like us:
Pin Share

Дара Бубамара и во новиот спот ќе го покаже сиот нејзин сексапил со променет имиџ. По повод нејзиниот концерт таа објави и кратко видео во црна перика и речиси голо издание. Со ова видео, Дара најавува концерт полн со изненадувања.

Српската фолк пејачка Дара Бубамара за потребите на новиот спот го промени имиџот и секако играше на картата на сексапилот.

Бидејќи се ближи нејзиниот концерт во „Штарк“ арена, Дара реши да сними промотивно видео за кое стави црна перика и се соблече речиси гола. Пејачката со ова на сите им даде до знаење дека концертот ќе биде провокативен и полн со изненадувања.

Освен тоа, уште еднаш ја потврди титулата дека има најголеми гради на српската естрада меѓу нејзините колешки.

Please follow and like us:
Pin Share