Кристина Агилера гола на „Инстаграм“

Please follow and like us:
Pin Share

Американската пејачка Кристина Агилера подолго време ја нема на музичката сцена. Па, наместо со нова

песна, таа ги изненади фановите со нови, голи фотографии. Фотките Агилера ги објави на својот инстаграм-профил. Иако новата Кристина им се допадна на преку 320 илјади следбеници, имаше и такви кои  коментираат дека има толку добар глас што не треба да бара внимание со голото тело.

Фотографиите на кои Агилера сосема гола лежи во када полна со пена многумина ги протолкуваа како добар пи-ар и дека пејачката сигурно за кусо време ќе промовира нешто ново.

 

Please follow and like us:
Pin Share