Катарина Грујиќ призна дека била со оженет маж

Please follow and like us:
Pin Share

Пејачката Катарина Грујиќ призна дека била со оженет маж, но не го откри неговиот идентитет.

Пејачката и некогашната „Ѕвезда на Гранд“ призна дека момчето успеало да ја излаже.

„Имав ситуација да бидам во врска со момче, а не знаев дека е оженет. Тој ми велеше дека има документи за развод“-изјави Грујиќ.

Водителката ја праша дали мисли на фудбалерот на кој сега му пронаоѓаат 1000 љубовници, поточно Огњен Врањеш.

„Нема никого да именувам“-одговори Грујиќ.

За потсетување, Катарина беше во врска со босанскиот фудбалер кој наводно имал афера и со Јелена Карлеуша.

Please follow and like us:
Pin Share