(ВИДЕО) За време на лет до Загреб се пееше хитот од Драгојевиќ

Please follow and like us:
Pin Share

Хрватската пејачка Нина Бадриќ на Инстаграм објави снимка од летот од Дубровник до Загреб на која заедно со колеги музичари и други патници ја пееше песната „Мој липи анџеле” од Оливер Драгојевиќ.

„Еден сосема обичен лет до Загреб, без Оливер никаде”, напиша Нина заедно со снимката која ги воодушеви нејзините следбеници, но и многу колеги од естрадата.

Please follow and like us:
Pin Share