Неверојатна е сличноста на Блу и Бијонсе кога имала 7 години

LOS ANGELES, CA - FEBRUARY 18: Beyonce and Blue Ivy Carter attend The 67th NBA All-Star Game: Team LeBron Vs. Team Stephen at Staples Center on February 18, 2018 in Los Angeles, California. (Photo by Allen Berezovsky/Getty Images)
Please follow and like us:
Pin Share

Многумина зборуваат дека ќерката на Бијонсе и Џеј Зи, Блу Ајви Картер која има седум години неверојатно личи на својата славна мајка, а сега сите шпекулации се потврдија само со една единствена фотографија.

Бијонсе на својот Инстаграм профил сподели фотографија од својата наследничка која потполно стана вистински хит на интернет.

На фотографијата од левата страна се наоѓа Бијонсе кога имала седум години, додека од  десната страна се наоѓа нејзината ќерка Блу исто така на седум години.

Please follow and like us:
Pin Share