Наум Петрески ќе стане дедо

November 21, 2018 Martin Petrevski 0

Среќни вести во семејството Петрески. Фолк пејачот Наум Петрески има причина плус зошто да се радува. Имено, неговата најстара ќерка Анастасија е во шестиот месец […]

Сакајќи да бидат ангели од „Викторија сикрет“ изгледаат евтино: Николија и Каја Остојиќ се модни катастрофи

November 21, 2018 Martin Petrevski 0

Неодамна беше откриен изгледот на фамозниот градник од брендот „Викторија Сикрет“ кој го носеше манекенка Елса Хоск, а чини неверојатни еден милион долари и е […]