Лепа Брена не е повеќе плавуша

Please follow and like us:
Pin Share

Лепа Брена ја промени бојата на косата по 35 години музичка кариера. Таа од русокоса, стана црвенокоса.

Пејачката за потребите на новата песна „Како нова“, односно снимањето на видео спотот ја промени бојата на косата. Видео записот кој предмалку беше објавен на ЈуТјуб веќе има голем број прегледи, но и бројни коментари од нејзините фанови мешу кои има и такви кои и велат дека „направила страшна грешка“.

Please follow and like us:
Pin Share