Дали ви се допадна новиот спот од Татијана Стефановска?

Please follow and like us:
Pin Share

Дали го погледнавте и дали ви се допадна новиот спот од Татијана Стефановска за песната “Си одам”?!

Фолк пејачката Татијана Стефановска, деновиве го промовира нејзиниот најнов спот за прекрасната балада со наслов “Си одам”. Видеото се снимаше на повеќе локации во Битола, а во соработка со ИН Продукција.

Please follow and like us:
Pin Share