Дали ви се допадна новиот видео запис од Снеже Радичевска?

Please follow and like us:
Pin Share

Дали го погледнавте и дали ви се допадна најновиот видео запис од тетовчанката Снеже Радичевска за песната “На сред село чешма шарена”?!

Снеже Радичевска го промовира нејзиниот најнов видео запис за песната “На сред село чешма шарена”. Видеото се снимаше кај Лешочкиот манастир и во тетовското село Беловиште, а во соработка со ИН Продукција. Таа се надева дека целосниот пакет ќе наиде на позитивни коментари од јавноста. Со оваа песна, пејачката воедно го најавува првиот солистички албум.

Во продолжение уживајте во прекрасниот видео запис и прекрасната песна!

Please follow and like us:
Pin Share