ЏЕСИКА ГИ ПОКАЖА НОВИТЕ „ХЕЛАНКИ“ НА ИНСТАГРАМ (ФОТО)

Please follow and like us:
Pin Share

Пејачката Џесика Палашоска одново ги израдува фановите со нови фотографии. Тесните хеланки предизвикаа вистинска бура на социјалните мрежи, а мора да се признае дека одлично и стојат.

“Се чуствувам посилно кога ги носам овие комотни хеланки”, напиша пејачката под една од фотографиите.

Палашоска инаку важи за една од естрадните ѕвезди која располага со одлична фигура и секогаш привлечен изглед, а ова е уште еден доказ за тоа.

Please follow and like us:
Pin Share