Наташа Беквалац : Емотивниот живот ми е нула !

Please follow and like us:
Pin Share

Пејачката Наташа Беквалац тврди дека во нејзиниот живот со години нема ни флерт и дека се радува на убави емоции, но без веридби и потпишување на документ.

Наташа Беквалац не крие дека посакува голема љубов, но дека две и пол години не се случува ништо кога станува збор за посилниот пол.

– На емоционален план, тоа е голема нула. Веќе две ипол години би рекла дека има некаков флерт, но исто така нема. Ми рекоа во 2021 година да се подготвам за голема љубов, тежок свршувачки и брак, – вели Наташа за „Блиц“, а потоа го прокоментира фактот дека нејзиниот долгогодишен пријател ја бакна во иста на една забава.

– Во принцип, се бакнувам со сите мои пријатели и сите тие знаат кои се пријателите на моите пријатели. Не треба да зборувам за бакнување деца во уста. Моја работа е, бидејќи на секоја мајка е да ги сака своите деца. Меѓу другото, знам да се бакнувам со блиски луѓе, дури и кога вечерите се толку среќни – искрено вели Беквалац, која пред неколку дена ја крсти својата ќерка Катја во црквата Свети Петар во интимна атмосфера во друштво на нејзината кума.

Потсетуваме, Беквалац  се разведе од нејзиниот сопруг Лука Лазукиќ кој физички ја нападна и претепа.

Please follow and like us:
Pin Share