Извршители во домот на Аца Лукас

November 6, 2020 Martin Petrevski 0

Поради наводниот долг што го има кон контроверзниот бизнисмен Дејан Петровиќ Тигар, на вратата на Аца Лукас тропнаа извршители, пренесуваат српските медиуми.  Популарниот фолк-пејач се огласи во медиумите по […]