Фановите од Северина во шок

Please follow and like us:
Pin Share

Северина која веќе некое време се почесто привлекува внимание со необичните стајлинзи, сега очигледно во недостаток на инспирација, а во желба да изгледа уникатно, имала само катастрофален обид да изгледа “скапо“ облечена.

Кога ќе се појави дотерана и убава, фановите на Северина не штедат позитивни коментари и пофалби за нејзиниот изглед. Но, затоа пак, кога ја видоа во ова издание, не штедеа негативни коментари и критики.

„Севе, имаш ли ти дома огледало?“

„Сериозно вака облечена си излегла од дома?“

„Да му дадеш отказ на стилистот или прати го во установа, очигледно не е нормален!“

Ова се само дел од коментарите.

Проценете сами дали Северина со овој стајлинг заслужи низа критики.

Please follow and like us:
Pin Share