Рада Манојловиќ разголена меѓу синџири!

Please follow and like us:
Pin Share

Рада Манојловиќ се фотографираше меѓу синџири. Таа деновиве на своите следбеници и фанови им приреди голем број изненадувања. 

Атрактивната српска пејачка Рада Манојловиќ, деновиве на своите следбеници на социјалните мрежи им приреди лавина од изненадувања.

Неколкупати ја промени бојата на косата, а со тоа секојдневно беше тема во регионалните медиуми. Задоволна поради тоа што ја пишуваат, Рада секоја објава ја сподели на својот профил, а во знак на благодарност реши да почести со две жешки и провокативни фотографии каде позира во црн корсет меѓу синџири.

Што наумила овој пат и дали ова издание е подготовка за нешто ново, останува да видиме…!

Please follow and like us:
Pin Share