Шакира и Пике имаат две деца заедно, но пејачката не сака да се омажи за него

February 4, 2021 Martin Petrevski 0

Љубовната приказна на колумбиската пејачка Шакира и нејзиниот невенчан сопруг фудбалерот Жерард Пике ја фасцинира јавноста веќе цела деценија, а „тајната состојка“ за нивниот успех […]