Кија Коцкар го прокоментира новото момче на Цеца Ражнатовиќ

February 3, 2021 Martin Petrevski 0

Српската ѕвезда Светлана Цеца Ражнатовиќ ужива во љубовната врска со помладиот бизнисмен Богдан Срејовиќ. Регионалните медиуми речиси секојдневно пишуваат за новоиот естраден пар, а папараците […]

“Ќе се запалам пред Собрание”-Ана Николиќ искрена пред медиумите

February 3, 2021 Martin Petrevski 0

Популарната српска пејачка Ана Николиќ за српските медиуми призна дека поради апсењето на нејзиниот поранешен сопруг поминала низ вистински пекол. Имено нивната заедничка ќерка Тара […]