Кија Коцкар го прокоментира новото момче на Цеца Ражнатовиќ

Please follow and like us:
Pin Share

Српската ѕвезда Светлана Цеца Ражнатовиќ ужива во љубовната врска со помладиот бизнисмен Богдан Срејовиќ.

Регионалните медиуми речиси секојдневно пишуваат за новоиот естраден пар, а папараците само чекаат да ги уловат заедно.

Победничката на првата сезона на „Задруга“, Кија Коцкар вели дека новото момче на Цеца е вистински фраер и не е ни чудно што успеал да ја освои.

„Ништо не му фали на момчето на Цеца. Нема врска што е помладо од неа. Кога ќе бидам на нејзините години и јас ќе барам помлади момчиња. Знаете како велат, младите секогаш се послатки“, изјави Коцкар.

Инаку, Цеца и нејзиниот сакан моментално уживаат на Копаоник.

Please follow and like us:
Pin Share