Цеца си ја отвори душата: Сродната душа се бара во триесеттите, а во четириесеттите нешто друго

November 2, 2020 Martin Petrevski 0

Фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ сподели порака на социјалните мрежи во која веројатно се пронашла. Пејачката го напиша она што се очекува во четириесеттите години, […]