Џеј Ло ќе паднела од балкон

September 10, 2019 Martin Petrevski 0

Џеј Ло на големо го промовира новиот филм во кој глуми стриптизета која се спријателува со своите колешки против богатите клиенти затоа што сакаат да […]

Милица Тодоровиќ нема среќа во љубовта-Раскина со нејзиното момче

September 10, 2019 Martin Petrevski 0

Наместо свадба како што многумина очекуваа, српската пејачка ги разочара сите раскинувајќи ја врската со својот долгогодишен партнер. Имено Милица Тодоровиќ раскина со своето долгогодишно […]