Аца Лукас фатен на дело со нова девојка

Please follow and like us:
Pin Share

Популарниот пејач Аца Лукас е како магнет за девојки. По разводот со Соња Вуксановиќ, Аца повторно ужива во љубовта.

Имено, се пишуваше дека Лукас бил во врска со Божана Вујиновиќ, а наводно парот се разделил и сега пејачот има нова љубов.

Екипата на српски портало го фотографираше пејачот во еден ресторан во друштво на атрактивна пејачка. Парот цела вечер уживал, а во еден момент паднал и бакнеж.

Инаку, Лукас ретко зборува за својот приватен живот, дури ја демантираше врска со Божана иако фоторепортерите ја фотографираа.

Please follow and like us:
Pin Share