НОВО ! Погледнете го спотот од Профа бенд

Please follow and like us:
Pin Share

Дали го погледнавте и дали ви се допадна спотот од Профа бенд за песната која носи наслов “Песно, Животе мој” ?

Профа бенд од Кичево го промовираа нивниот прв спот за песната која што е насловена “Песно, Животе мој”. Видеото се снимаше на неколку интересни локации во Кичево и околината, а спотот го изработи ИН Продукција.

Инаку, “Песно, Животе мој” беше изведена на годинешното издание на Лешочкиот фестивал.

Во продолжение погледнете го спотот од Профа бенд !

Please follow and like us:
Pin Share