Први фотографии на Емина и турскиот милијардер

Please follow and like us:
Pin Share

Пејачката Емина Јаховиќ по разводот со сопругот Мустафа Сандал вплови во љубовна врска со турскиот милијардер Садетин Саран. Емина неодамна првпат проговори јавно за својата нова врска:

Се запознавме и излеговме неколку пати, многу е убаво и фино. Се запознав со неговото семејство, бевме на семеен ручек и ќе видиме како ќе биде, чекор по чекор“, изјави пејачката за време на кратката посета на Србија, од каде набрзина се врати во прегратките на турскиот милијардер. Имено, Садетин ја пречека Јаховиќ на аеродромот, по што двајцата се упатија во неговиот семеен дом.

Please follow and like us:
Pin Share