За три дена 17 милиони прегледи, но има и зошто

Please follow and like us:
Pin Share

Џенифер Лопез ги израдува своите обожователи со нов видеозапис.

Новата песна носи наслов „Te Guste”, а пејачката во неа ги здружила силите  заедно со реперот Бед Бони –Џем.

Видеото изобилува со жешки кадри во кои доминира Џеј Ло во жолто и црвено секси бикини, комбинација, каде што до израз најмногу доѓа нејзиниот убав задник.

Впрочем доволно е да го погледнете и да „исплакнете очи“  со она што надарената пејачка го нуди. И музички и визуелно, погледнете:

Please follow and like us:
Pin Share