Цеца целосно го промени имиџот

Please follow and like us:
Pin Share

Познатата балканска мега ѕвезда Цеца Ражнатовиќ вчера имаше настап во Виена, а фановите ги почести со својата најнова трансформација со која се појави на сцената.

Имено Цеца се појавила во сосема провидна кошула под која носела градник во крем боја, а косата и била сосема поразлична од било кога.

Станува збор за плетенка со која пејачката не е видена никогаш порано.

Фотографиите со голема брзина се проширија на социјалните мрежи, а фановите се воодушевија од овој сосема нов нејзин изглед, погледнете.

Please follow and like us:
Pin Share