Јелена Розга позираше во проѕирен фустан

Please follow and like us:
Pin Share

Секси и заводлива. Јелена Розга објави видео на Инстаграм на кое позира во прозирен чипкаст фустан. Откако раскина со Стјепан, бројот  на нејзините следбеници на Инстаграм постојано расте.

Јелена Розга, која важи за една од најпопуларните пејачки на Балканот, вешто покажува дека освен со добриот вокал може да се пофали и со нешто друго.

Таа гордо го покажува своето тело и покрај своите 40. години. По раскинувањето со Стјепан Хаусер, стана една од најпосакуваните жени, а бројот на нејзините обожаватели на Инстаграм секојдневно расте.

Розга ги почасти своите фанови на Инстаграм со снимка во проѕирен чипкаст фустан, а во прв план е нејзиниот задник. По објавувањето на снимката нејзините фанови не штедеа на комплименти.

Please follow and like us:
Pin Share