Синот на Брена во полуголо изданеие

Please follow and like us:
Pin Share

Средниот син на Боба Живојиновиќ и Лепа Брена – Стфеан, заедно со семејството ужива на Малдивите.

За време на паузите меѓу сончање и капење, Стефан не е како снашката Пријовиќ и не моногу е расположен за позирање покрај базен или на плажа, туку тој преферира нешто поинтимно – фотографија во тоалет.

Провокативното селфи каде е покриен со пешкир го објави на кусите Инстаграм приказни, а голем број девојки се воодушевија од приложеното.

Please follow and like us:
Pin Share