Џеј Ло ја скрати косата и сподели детали за нејзиниот живот!

Please follow and like us:
Pin Share

Американската пејачка Џенифер Лопез (51) се појави на насловната страница на магазинот „Allure“, за мартовското издание, а потоа во едно интервју ги откри деталите за почетокот на нејзината кариера.

Имено, на 52-годишна возраст се појави на насловната страница на популарниот магазин со кратка коса, а под објавата на социјалната мрежа Инстаграм пишува дека магазинот го слави својот 30-ти роденден.

Март е главниот месец за нас. Ние славиме 30 години привлечност – и тоа го правиме со никој друг освен Џеј Ло – пишува во описот на објавата.

-Да се ​​биде лав во ланецот на поп-културата е нејзината главна карактеристика откако ја познаваме. Но, таа не е истата личност како во 90-тите години на минатиот век. Никој од нас не е, се разбира. Ние се сменивме. Светот се смени. Разликата во случајот на Лопез е во тоа што таа имаше улога во неговото менување. Како „Привлечност“, која исто така беше создадена во деведесеттите години, Лопез го обликуваше начинот на кој ја препознаваме убавината.

Кога се појавив на сцената, беше чудно време и сите мораа да бидат слаби – заклучи латино дивата.

Please follow and like us:
Pin Share